Rada DIAK (Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej) jest władzą najwyższą w stowarzyszeniu świeckich.  Władzę zwierzchnią nad stowarzyszeniem, które działa na prawie kościelnym, a takim jest Akcja Katolicka, sprawuje biskup diecezjalny.
Członkami Rady DIAK są prezesi wszystkich parafialnych oddziałów w diecezji oraz osoby indywidualnie mianowane przez biskupa diecezjalnego. Asystent kościelny nie należy do Rady DIAK, ale ma prawo weta, jeśli czynności Rady będą w sprzeczności z moralnością i nauką Kościoła.

 

Członkowie Rady Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej
Diecezji Warszawsko-Praskiej

Bożenna BORKOWSKA
Targówek  - par. św. Marka Ewangelisty

Paweł  DĄBROWSKI  
Członek Rady DIAK – POAK par. Radzymin

Robert DENIS Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kobyłka – par. Trójcy Świętej

Krzysztof JAWOROWSKI
Gocław -  par. św. Patryka

Tadeusz JEŻOWSKI Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Grochów  - par. Nawrócenia św. Pawła Apostoła

Marek JĘDRZEJCZAK
Członek Rady DIAK – z nominacji Biskupa Diecezjalnego

Marek KROCZEK Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Marki – par. św. Izydora

Anna KUCZYŃSKA-BORYS Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wołomin  - par. Matki Bożej Częstochowskiej

Stefan LEWANDOWSKI Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Warszawa – Kamionek par. Bożego Ciała

Magdalena  PIONIER magdalena@perfectus. waw.pl
Członek Rady DIAK – POAK par. Św. Floriana w Warszawie

Tomasz PODSĘDEK Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Z nominacji Biskupa Diecezjalnego
Członek Zarządu  DIAK – POAK par. Św. Floriana w Warszawie

Maria PRZYBYSZ-PIWKO Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Z nominacji Biskupa Diecezjalnego
Członek Zarządu DIAK – POAK par. Marki

Joanna RUNGE-LISSOWSKA Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Z nominacji Biskupa Diecezjalnego
Członek Zarządu DIAK

Stanisław SKRĘTA
Grochów  - par. Najczystszego Serca Maryi

Joanna Renata  SOLAK Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Z nominacji Biskupa Diecezjalnego
Członek Zarządu DIAK

Piotr STARBAŁA Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Legionowo – par. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

Tadeusz TOMCZUK
Zielonka – par. Matki Bożej Częstochowskiej

Maria WARPAS
Stanisławów Pierwszy – par. NMP Wspomożycielki Wiernych

 

Joomla templates by a4joomla