Wielkimi krokami zbliża się w naszej diecezji nadzwyczajny czas peregrynacji Ikony Naszej Częstochowskiej Pani. Zbiega się on z 25. rocznicą powołania naszej diecezji, 100. rocznicą objawień fatimskich i 300-leciem koronacji obrazu.

Z przyjemnością przekazujemy niniejszy katalog, który zawiera wstępne  propozycje pomagające dobrze przeżyć czas peregrynacji w parafii, 

Jeśli nie znajdziecie tu oczekiwanego produktu – skontaktujcie się z nami – postaramy się sprostać oczekiwaniom i wspólnie znaleźć rozwiązanie.

W każdym przypadku obok przedstawionego standardowego rozwiązania, np. nadruku, możemy zaproponować wersję zawierającą indywidualne informacje dla parafii. W przypadku konieczności dostosowania projektu do pożądanych wymiarów zrobimy to gratis. Natomiast wszelkie zmiany graficzne według wytycznych parafii będą realizowane zgodnie z cennikiem.
Terminy wykonania prac zależą od złożoności produktu – jego projektu, druku i wykończenia. Dokładamy starań, aby ten czas by jak najkrótszy, a o tym, ile w danym przypadku wyniesie, poinformujemy przy przyjmowaniu zamówienia.

Zachęcamy do skorzystania z kuponu rabatowego – to nasz kolejny drobny wkład w te niezwykłe chwile.

NACIŚNIJ W PRAWY DOLNY RÓG STRONY ABY PRZEJŚĆ DALEJ


Kliknij aby zobaczyć katalog w wersji PDF 

Joomla templates by a4joomla